Powercast Corporation TX91501B-1W-ID
भाग संख्या
TX91501B-1W-ID
निर्माता
Powercast Corporation
श्रेणी:
RF 受信機、送信機、およびトランシーバ完成品
पैकेज
डेटाशीत
TX91501B-1W-ID.pdf
विवरण
POWERCASTER TRANSMITTER - 915 MH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order TX91501B-1W-ID on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the TX91501B-1W-ID price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TX91501B-1W-ID?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र TX91501B-3W-ID TX91501B-1W-ID TX91501-3W-ID TX91501-1W-ID
निर्माता Powercast Corporation Powercast Corporation Powercast Corporation Powercast Corporation
Packaging Box Box Box Box
Series Powercaster™ Powercaster™ Powercaster™ Powercaster™
ProductStatus Active Active Active Active
Function Transmitter Transmitter Transmitter Transmitter
ModulationorProtocol ASK, DSSS ASK, DSSS ASK, DSSS ASK, DSSS
Frequency 915MHz 915MHz 915MHz 915MHz
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Interface - - - -
Sensitivity - - - -
Power-Output 1W 1W 1W 1W