Jensen Loudspeaker SP-JEN-MOD12-70-16
भाग संख्या
SP-JEN-MOD12-70-16
निर्माता
Jensen Loudspeaker
श्रेणी:
スピーカー
पैकेज
डेटाशीत
SP-JEN-MOD12-70-16.pdf
विवरण
JENSEN MOD 1270 OHMS 16
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SP-JEN-MOD12-70-16 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SP-JEN-MOD12-70-16 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SP-JEN-MOD12-70-16?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र SP-JEN-MOD12-70-8 SP-JEN-MOD12-35-8 SP-JEN-MOD12-70-16 SP-JEN-MOD12-50-8 SP-JEN-MOD12-110-8
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MOD12 MOD12 MOD12 MOD12 MOD12
ProductStatus Active Active Active Active Active
Technology Magnetic Magnetic Magnetic Magnetic Magnetic
Type General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
FrequencyRange - - - - -
Frequency-SelfResonant 78Hz 78Hz 78Hz 78Hz 78Hz
Impedance 16 Ohms 16 Ohms 16 Ohms 16 Ohms 16 Ohms
Efficiency-dBA 96.30 96.30 96.30 96.30 96.30
Efficiency-Testing 1W/1M 1W/1M 1W/1M 1W/1M 1W/1M
Efficiency-Type Sensitivity Sensitivity Sensitivity Sensitivity Sensitivity
Power-Rated 70 W 70 W 70 W 70 W 70 W
Power-Max 140 W 140 W 140 W 140 W 140 W
PortLocation Top Top Top Top Top
Shape Round Round Round Round Round
Material-Cone Paper Paper Paper Paper Paper
Material-Magnet Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
IngressProtection - - - - -
Ratings - - - - -
Termination Solder Eyelet(s) Solder Eyelet(s) Solder Eyelet(s) Solder Eyelet(s) Solder Eyelet(s)
Size/Dimension 12.028 Dia (305.50mm) 12.028 Dia (305.50mm) 12.028 Dia (305.50mm) 12.028 Dia (305.50mm) 12.028 Dia (305.50mm)