Bourns Inc. SM51625EL
भाग संख्या
SM51625EL
निर्माता
Bourns Inc.
श्रेणी:
パルストランス
पैकेज
डेटाशीत
印度语SM51625EL.pdf
विवरण
XFRMR LAN POE+ 1.2A 24SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SM51625EL on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SM51625EL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SM51625EL?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SM51625EL.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SM51625EL pin diagram, SM51625EL datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र SM453229-381N7Y SM51625EL SM453230-121N7Y SM453230-121N7YP SM91501ALO-E
निर्माता Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series SM SM SM SM SM
ProductStatus Active Active Active Active Active
TransformerType LAN LAN LAN LAN LAN
Inductance 10µH 10µH 10µH 10µH 10µH
ET(Volt-Time) - - - - -
TurnsRatio-Primary:Secondary 1:1 1:1 1:1 1:1 1:1
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.691 L x 0.480 W (17.55mm x 12.20mm) 0.691 L x 0.480 W (17.55mm x 12.20mm) 0.691 L x 0.480 W (17.55mm x 12.20mm) 0.691 L x 0.480 W (17.55mm x 12.20mm) 0.691 L x 0.480 W (17.55mm x 12.20mm)
Height-Seated(Max) 0.246 (6.25mm) 0.246 (6.25mm) 0.246 (6.25mm) 0.246 (6.25mm) 0.246 (6.25mm)