Signal Transformer SC3326F-101
भाग संख्या
SC3326F-101
निर्माता
Signal Transformer
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
印度语SC3326F-101.pdf
विवरण
FIXED IND 100UH 1.4A 280MOHM SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SC3326F-101 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SC3326F-101 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC3326F-101?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC3326F-101.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र SC3326F-100 SC3326F-101 SC3326F-102 SC3326F-150 SC3326F-151
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC3326F SC3326F SC3326F SC3326F SC3326F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.4 A 1.4 A 1.4 A 1.4 A 1.4 A
Current-Saturation(Isat) 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz