TE Connectivity Passive Product SBL4R022J
भाग संख्या
SBL4R022J
निर्माता
TE Connectivity Passive Product
श्रेणी:
スルー ホール抵抗器
पैकेज
Axial
डेटाशीत
印度语SBL4R022J.pdf
विवरण
RES 0.022 OHM 5% 4W AXIAL
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SBL4R022J on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SBL4R022J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SBL4R022J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SBL4R022J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SBL4R022J pin diagram, SBL4R022J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र SBL4R022J SBL4R015J SBL4R005J SBL4R047J SBL4R033J
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SBL, CGS SBL, CGS SBL, CGS SBL, CGS SBL, CGS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 22 mOhms 22 mOhms 22 mOhms 22 mOhms 22 mOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 4W 4W 4W 4W 4W
Composition Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil
TemperatureCoefficient ±350ppm/°C ±350ppm/°C ±350ppm/°C ±350ppm/°C ±350ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C
Size/Dimension Axial Axial Axial Axial Axial
Height-Seated(Max) 0.252 Square x 0.709 L (6.40mm x 18.00mm) 0.252 Square x 0.709 L (6.40mm x 18.00mm) 0.252 Square x 0.709 L (6.40mm x 18.00mm) 0.252 Square x 0.709 L (6.40mm x 18.00mm) 0.252 Square x 0.709 L (6.40mm x 18.00mm)