Red Lion Controls PCU10001
भाग संख्या
PCU10001
निर्माता
Red Lion Controls
श्रेणी:
コントローラ - プロセス、温度
पैकेज
डेटाशीत
印度语PCU10001.pdf
विवरण
CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order PCU10001 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the PCU10001 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PCU10001?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PCU10001.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as PCU10001 pin diagram, PCU10001 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र PCU01000 PCU01001 PCU10000 PCU10001 PCU10002
निर्माता Red Lion Controls Red Lion Controls Red Lion Controls Red Lion Controls Red Lion Controls
Packaging Box Box Box Box Box
Series PCU PCU PCU PCU PCU
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Process Controller Process Controller Process Controller Process Controller Process Controller
InputRange 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Communications - - - - -
NumberofCharactersPerRow 4, 4 4, 4 4, 4 4, 4 4, 4
DisplayCharacters-Height 0.401 (10.20mm), 0.299 (7.60mm) 0.401 (10.20mm), 0.299 (7.60mm) 0.401 (10.20mm), 0.299 (7.60mm) 0.401 (10.20mm), 0.299 (7.60mm) 0.401 (10.20mm), 0.299 (7.60mm)
Voltage-Supply 115/230VAC 115/230VAC 115/230VAC 115/230VAC 115/230VAC
PanelCutoutDimensions Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Rectangular - 92.00mm x 45.00mm