Orion Fans OD4006-12HSS
भाग संख्या
OD4006-12HSS
निर्माता
Orion Fans
श्रेणी:
DC ブラシレス ファン (BLDC)
पैकेज
डेटाशीत
印度语OD4006-12HSS.pdf
विवरण
FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order OD4006-12HSS on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the OD4006-12HSS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD4006-12HSS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OD4006-12HSS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र OD4006-05HSS OD4006-05LSS OD4006-12LSS OD4006-12MSS OD4006-12HSS
निर्माता Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD4006 OD4006 OD4006 OD4006 OD4006
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H
Width 6.00mm 6.00mm 6.00mm 6.00mm 6.00mm
StaticPressure 0.090 in H2O (22.4 Pa) 0.090 in H2O (22.4 Pa) 0.090 in H2O (22.4 Pa) 0.090 in H2O (22.4 Pa) 0.090 in H2O (22.4 Pa)
BearingType Sealed Sleeve Sealed Sleeve Sealed Sleeve Sealed Sleeve Sealed Sleeve
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Features - - - - -
Noise 30.0dB 30.0dB 30.0dB 30.0dB 30.0dB
Power(Watts) 700 mW 700 mW 700 mW 700 mW 700 mW