Taitien NA-100M-6822
भाग संख्या
NA-100M-6822
निर्माता
Taitien
श्रेणी:
発振器
पैकेज
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
डेटाशीत
印度语NA-100M-6822.pdf
विवरण
XTAL OSC OCXO 100.0000MHZ SNWV
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order NA-100M-6822 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the NA-100M-6822 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NA-100M-6822?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NA-100M-6822.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र NA-100M-6822 NA-100M-6812 NA-100M-6820 NA-100M-6800 NA-100M-6810
निर्माता Taitien Taitien Taitien Taitien Taitien
Packaging Box Box Box Box Box
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type OCXO OCXO OCXO OCXO OCXO
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Function - - - - -
Output Sine Wave Sine Wave Sine Wave Sine Wave Sine Wave
Voltage-Supply 12V 12V 12V 12V 12V
FrequencyStability ±100ppb ±100ppb ±100ppb ±100ppb ±100ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 380mA 380mA 380mA 380mA 380mA
Ratings - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.015 L x 1.015 W (25.78mm x 25.78mm) 1.015 L x 1.015 W (25.78mm x 25.78mm) 1.015 L x 1.015 W (25.78mm x 25.78mm) 1.015 L x 1.015 W (25.78mm x 25.78mm) 1.015 L x 1.015 W (25.78mm x 25.78mm)