SCHURTER Inc. KE10.6100.151
भाग संख्या
KE10.6100.151
निर्माता
SCHURTER Inc.
श्रेणी:
電源入力コネクタ - インレット、アウトレット、モジュール
पैकेज
डेटाशीत
印度语KE10.6100.151.pdf
विवरण
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order KE10.6100.151 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the KE10.6100.151 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KE10.6100.151?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KE10.6100.151.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र KE10.2100.151 KE16.5100.151 KE15.1100.151 KE10.6100.151 KE10.6200.109
निर्माता SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KE KE KE KE KE
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14
CurrentRating-ApplianceInlet 10A 10A 10A 10A 10A
VoltageRating-ApplianceInlet 250VAC 250VAC 250VAC 250VAC 250VAC
NumberofPositions 3 3 3 3 3
CurrentRating-Filter - - - - -
SwitchFeatures - - - - -
CurrentRating-CircuitBreaker - - - - -
Termination Quick Connect - 0.189 (4.8mm) Quick Connect - 0.189 (4.8mm) Quick Connect - 0.189 (4.8mm) Quick Connect - 0.189 (4.8mm) Quick Connect - 0.189 (4.8mm)
Features Voltage Selector Voltage Selector Voltage Selector Voltage Selector Voltage Selector
PanelCutoutDimensions Rectangular - 27.50mm x 52.50mm Rectangular - 27.50mm x 52.50mm Rectangular - 27.50mm x 52.50mm Rectangular - 27.50mm x 52.50mm Rectangular - 27.50mm x 52.50mm