IAS0124D12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IAS0124D12.
| चित्र |
| भाग संख्या | IAS0124D12 | IAS0124D09 | IAS0112D12 | IAS0124D05 | IAS0112D15 |
| निर्माता | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | IAS01 (1W) | IAS01 (1W) | IAS01 (1W) | IAS01 (1W) | IAS01 (1W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Voltage-Input(Min) | 21.6V | 21.6V | 21.6V | 21.6V | 21.6V |
| Voltage-Input(Max) | 26.4V | 26.4V | 26.4V | 26.4V | 26.4V |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | -12V | -12V | -12V | -12V | -12V |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 42mA, 42mA | 42mA, 42mA | 42mA, 42mA | 42mA, 42mA | 42mA, 42mA |
| Power(Watts) | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 83% | 83% | 83% | 83% | 83% |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) | 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) | 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) | 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) | 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) |