OptiFuse FMS-R-E-800MA
भाग संख्या
FMS-R-E-800MA
निर्माता
OptiFuse
श्रेणी:
ヒューズ
पैकेज
डेटाशीत
印度语FMS-R-E-800MA.pdf
विवरण
THRU HOLE FUSE - IEC, FAST 800MA
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order FMS-R-E-800MA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the FMS-R-E-800MA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FMS-R-E-800MA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FMS-R-E-800MA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र FMS-R-E-800MA
भाग संख्या FMS-R-E-800MA
निर्माता OptiFuse
Package/Case
Packaging Bulk
Series FMS-R-E
ProductStatus Active
MountingType Through Hole
FuseType Board Mount (Cartridge Style Excluded)
CurrentRating(Amps) 800 mA
VoltageRating-AC 250 V
VoltageRating-DC 125 V
ResponseTime Fast Blow
BreakingCapacity@RatedVoltage Radial, Box
MeltingI²t 50A
ApprovalAgency 0.1947
OperatingTemperature CQC, cURus, SEMKO, PSE, UL, VDE
Color -55°C ~ 125°C