Schaffner EMC Inc. EV20-0.3-02-33M
भाग संख्या
EV20-0.3-02-33M
निर्माता
Schaffner EMC Inc.
श्रेणी:
コモン モード チョーク
पैकेज
डेटाशीत
印度语EV20-0.3-02-33M.pdf
विवरण
CMC 33MH 300MA 2LN TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order EV20-0.3-02-33M on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the EV20-0.3-02-33M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EV20-0.3-02-33M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र EV20-0.3-02-33M EV28-2.0-02-11M EV28-3.0-02-5M0 EV35-5.0-02-3M6 EV35-3.0-02-10M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series EV EV EV EV EV
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Power Line Power Line Power Line Power Line Power Line
NumberofLines 2 2 2 2 2
Impedance@Frequency - - - - -
Inductance@Frequency 33 mH @ 10 kHz 33 mH @ 10 kHz 33 mH @ 10 kHz 33 mH @ 10 kHz 33 mH @ 10 kHz
CurrentRating(Max) 300mA 300mA 300mA 300mA 300mA
DCResistance(DCR)(Max) 1.78Ohm (Typ) 1.78Ohm (Typ) 1.78Ohm (Typ) 1.78Ohm (Typ) 1.78Ohm (Typ)
VoltageRating-DC - - - - -
VoltageRating-AC 250V 250V 250V 250V 250V
OperatingTemperature -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C
Ratings - - - - -
ApprovalAgency - - - - -
Features - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.827 L x 0.630 W (21.00mm x 16.00mm) 0.827 L x 0.630 W (21.00mm x 16.00mm) 0.827 L x 0.630 W (21.00mm x 16.00mm) 0.827 L x 0.630 W (21.00mm x 16.00mm) 0.827 L x 0.630 W (21.00mm x 16.00mm)
Height(Max) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm)