Cornell Dubilier Electronics (CDE) ESRL330M06B
भाग संख्या
ESRL330M06B
डेटाशीत
印度语ESRL330M06B.pdf
विवरण
CAP ALUM POLY 33UF 20% 6.3V SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order ESRL330M06B on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the ESRL330M06B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ESRL330M06B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ESRL330M06B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र ESRL150M12B ESRL150M12R ESRL220M08B ESRL220M08R ESRL330M06B
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ESRL ESRL ESRL ESRL ESRL
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Polymer Polymer Polymer Polymer Polymer
Capacitance 33 µF 33 µF 33 µF 33 µF 33 µF
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Voltage-Rated 6.3 V 6.3 V 6.3 V 6.3 V 6.3 V
ESR(EquivalentSeriesResistance) 35mOhm 35mOhm 35mOhm 35mOhm 35mOhm
Lifetime@Temp 1000 Hrs @ 105°C 1000 Hrs @ 105°C 1000 Hrs @ 105°C 1000 Hrs @ 105°C 1000 Hrs @ 105°C
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
Ratings - - - - -
Features - - - - -
RippleCurrent@LowFrequency - - - - -
RippleCurrent@HighFrequency 1.6 A @ 100 kHz 1.6 A @ 100 kHz 1.6 A @ 100 kHz 1.6 A @ 100 kHz 1.6 A @ 100 kHz
Impedance - - - - -
LeadSpacing - - - - -
Size/Dimension 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)
Height-Seated(Max) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm)
SurfaceMountLandSize 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)