ECS Inc. ECS-2200B-250
भाग संख्या
ECS-2200B-250
निर्माता
ECS Inc.
श्रेणी:
発振器
पैकेज
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
डेटाशीत
印度语ECS-2200B-250.pdf
विवरण
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order ECS-2200B-250 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the ECS-2200B-250 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECS-2200B-250?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECS-2200B-250.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र ECS-2200B-110.5 ECS-2200B-250 ECS-2200B-049 ECS-2200B-200 ECS-2200B-400
निर्माता ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ECS-2200 ECS-2200 ECS-2200 ECS-2200 ECS-2200
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL
Voltage-Supply 5V 5V 5V 5V 5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
Ratings - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm)