E5CB-R1P AC100-240.pdf
| चित्र |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | E5CB | E5CB | E5CB | E5CB | E5CB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| InputRange | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C |
| OutputType | Relay (2) | Relay (2) | Relay (2) | Relay (2) | Relay (2) |
| Communications | - | - | - | - | - |
| NumberofCharactersPerRow | 4, 4 | 4, 4 | 4, 4 | 4, 4 | 4, 4 |
| DisplayCharacters-Height | 0.638 (16.20mm) | 0.638 (16.20mm) | 0.638 (16.20mm) | 0.638 (16.20mm) | 0.638 (16.20mm) |
| Voltage-Supply | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC |
| PanelCutoutDimensions | Square - 45.00mm x 45.00mm | Square - 45.00mm x 45.00mm | Square - 45.00mm x 45.00mm | Square - 45.00mm x 45.00mm | Square - 45.00mm x 45.00mm |