DPV-0.5-330.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DPV-0.5-330.
| चित्र |
| भाग संख्या | DPV-0.5-330 | DPV-5.0-100 |
| निर्माता | Amgis, LLC | Amgis, LLC |
| Package/Case | Radial, Vertical, 4 Leads | Radial, Vertical, 4 Leads |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Series | DP | DP |
| ProductStatus | Active | Active |
| Type | Toroidal | Toroidal |
| Material-Core | Iron Powder | Iron Powder |
| Inductance | 330 µH | 330 µH |
| Tolerance | ±15% | ±15% |
| CurrentRating(Amps) | 500 mA | 500 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 265mOhm Max | 265mOhm Max |
| Q@Freq | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - |
| Ratings | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz |