DFK-25-0002.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DFK-25-0002.
| चित्र |
| भाग संख्या | DFK-25-0001 | DFK-25-0002 | DFK-40-0005 | DFK-40-0003 | DFK-48-0008 |
| निर्माता | Schurter Inc. | Schurter Inc. | Schurter Inc. | Schurter Inc. | Schurter Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | DFK | DFK | DFK | DFK | DFK |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | - | - | - | - | - |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | - | - | - | - | - |
| Inductance@Frequency | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Max) | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.984 L x 0.984 W (25.00mm x 25.00mm) | 0.984 L x 0.984 W (25.00mm x 25.00mm) | 0.984 L x 0.984 W (25.00mm x 25.00mm) | 0.984 L x 0.984 W (25.00mm x 25.00mm) | 0.984 L x 0.984 W (25.00mm x 25.00mm) |