API Delevan Inc. CM7560-823
भाग संख्या
CM7560-823
निर्माता
API Delevan Inc.
श्रेणी:
コモン モード チョーク
पैकेज
डेटाशीत
印度语CM7560-823.pdf
विवरण
CMC 82UH 5.5A 2LN TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CM7560-823 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CM7560-823 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CM7560-823?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CM7560-823.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CM7560-823 pin diagram, CM7560-823 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र CM7560-563 CM7560-683 CM7560-823 CM7560-104 CM7560-124
निर्माता API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CM7560 CM7560 CM7560 CM7560 CM7560
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType - - - - -
NumberofLines 2 2 2 2 2
Impedance@Frequency - - - - -
Inductance@Frequency 82 µH @ 1 kHz 82 µH @ 1 kHz 82 µH @ 1 kHz 82 µH @ 1 kHz 82 µH @ 1 kHz
CurrentRating(Max) 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A
DCResistance(DCR)(Max) 13mOhm 13mOhm 13mOhm 13mOhm 13mOhm
VoltageRating-DC - - - - -
VoltageRating-AC - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Ratings - - - - -
ApprovalAgency - - - - -
Features - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.071 L x 0.858 W (27.20mm x 21.80mm) 1.071 L x 0.858 W (27.20mm x 21.80mm) 1.071 L x 0.858 W (27.20mm x 21.80mm) 1.071 L x 0.858 W (27.20mm x 21.80mm) 1.071 L x 0.858 W (27.20mm x 21.80mm)
Height(Max) 0.861 (21.86mm) 0.861 (21.86mm) 0.861 (21.86mm) 0.861 (21.86mm) 0.861 (21.86mm)