Cvilux USA CI1504S0000
भाग संख्या
CI1504S0000
निर्माता
Cvilux USA
श्रेणी:
長方形コネクタ - ハウジング
पैकेज
डेटाशीत
印度语CI1504S0000.pdf
विवरण
CONN RCPT HSG 4POS 1.50MM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CI1504S0000 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CI1504S0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CI1504S0000?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CI1504S0000.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र CI1502S0000 CI1506S0000 CI1504S0000 CI1503S0000
निर्माता Cvilux USA Cvilux USA Cvilux USA Cvilux USA
Packaging Bag Bag Bag Bag
Series CI15 CI15 CI15 CI15
ProductStatus Active Active Active Active
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
ContactType Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket
NumberofPositions 4 4 4 4
Pitch 0.059 (1.50mm) 0.059 (1.50mm) 0.059 (1.50mm) 0.059 (1.50mm)