Sumida America Components Inc. CD104NP-101KC
भाग संख्या
CD104NP-101KC
निर्माता
Sumida America Components Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
印度语CD104NP-101KC.pdf
विवरण
FIXED IND 100UH 740MA 344MOHM SM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CD104NP-101KC on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CD104NP-101KC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CD104NP-101KC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CD104NP-101KC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र CD104NP-100MC CD104NP-101KC CD104NP-121KC CD104NP-150MC CD104NP-151KC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CD104 CD104 CD104 CD104 CD104
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 344mOhm Max 344mOhm Max 344mOhm Max 344mOhm Max 344mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 9.42MHz 9.42MHz 9.42MHz 9.42MHz 9.42MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz