Trigon Components CCD-112E222MK02
भाग संख्या
CCD-112E222MK02
निर्माता
Trigon Components
श्रेणी:
セラミック コンデンサ
पैकेज
Radial, Disc
डेटाशीत
印度语CCD-112E222MK02.pdf
विवरण
CAP CER 2200PF 250V Y5U RADIAL
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CCD-112E222MK02 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CCD-112E222MK02 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CCD-112E222MK02?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र CCD-109E102MK02 CCD-210F332MK72 CCD-208B471KK72 CCD-109S680JK02 CCD-112E222MK02
निर्माता Trigon Components Trigon Components Trigon Components Trigon Components Trigon Components
Package/Case Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CCD CCD CCD CCD CCD
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 2200 pF 2200 pF 2200 pF 2200 pF 2200 pF
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Voltage-Rated 250VAC 250VAC 250VAC 250VAC 250VAC
TemperatureCoefficient Y5U (E) Y5U (E) Y5U (E) Y5U (E) Y5U (E)
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
Features - - - - -
Ratings X1, Y1 X1, Y1 X1, Y1 X1, Y1 X1, Y1
Applications Safety Safety Safety Safety Safety
FailureRate - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.472 Dia (12.00mm) 0.472 Dia (12.00mm) 0.472 Dia (12.00mm) 0.472 Dia (12.00mm) 0.472 Dia (12.00mm)
Height-Seated(Max) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm)
Thickness(Max) - - - - -
LeadSpacing 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm)