Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC233820223
भाग संख्या
BFC233820223
निर्माता
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
श्रेणी:
フィルム コンデンサ
पैकेज
Radial
डेटाशीत
印度语BFC233820223.pdf
विवरण
CAP FILM 0.022UF 20% 630VDC RAD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order BFC233820223 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the BFC233820223 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BFC233820223?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BFC233820223.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र BFC233820102 BFC233820104 BFC233820223 BFC233820222 BFC233820103
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MKP338 2 MKP338 2 MKP338 2 MKP338 2 MKP338 2
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 0.022 µF 0.022 µF 0.022 µF 0.022 µF 0.022 µF
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
VoltageRating-AC 310V 310V 310V 310V 310V
VoltageRating-DC 630V 630V 630V 630V 630V
ESR(EquivalentSeriesResistance) - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 110°C -55°C ~ 110°C -55°C ~ 110°C -55°C ~ 110°C -55°C ~ 110°C
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.394 L x 0.157 W (10.00mm x 4.00mm) 0.394 L x 0.157 W (10.00mm x 4.00mm) 0.394 L x 0.157 W (10.00mm x 4.00mm) 0.394 L x 0.157 W (10.00mm x 4.00mm) 0.394 L x 0.157 W (10.00mm x 4.00mm)
Height-Seated(Max) 0.354 (9.00mm) 0.354 (9.00mm) 0.354 (9.00mm) 0.354 (9.00mm) 0.354 (9.00mm)
Termination PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins
LeadSpacing 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm)