Brady Corporation 2HX-094-2.3-WT
भाग संख्या
2HX-094-2.3-WT
निर्माता
Brady Corporation
श्रेणी:
ラベル、ラベリング
पैकेज
डेटाशीत
印度语2HX-094-2.3-WT.pdf
विवरण
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 2.3 IN W
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 2HX-094-2.3-WT on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 2HX-094-2.3-WT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2HX-094-2.3-WT?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र 2HX-094-2.3-WT
भाग संख्या 2HX-094-2.3-WT
निर्माता Brady Corporation
Packaging Bulk
Series Heatex™
ProductStatus Active
LabelType Heat Shrinkable
LabelSize 2.30 W x 0.09 Dia (58.4mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.08 (1.2mm ~ 2.0mm)