ZMR500FTC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ZMR500FTC.
| चित्र |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 50mA | 50mA | 50mA | 50mA | 50mA |
| Current-Quiescent(Iq) | 70 µA | 70 µA | 70 µA | 70 µA | 70 µA |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| PSRR | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) |