Rectron USA ZMM5250B
भाग संख्या
ZMM5250B
निर्माता
Rectron USA
श्रेणी:
ダイオード - ツェナー - シングル
पैकेज
DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
डेटाशीत
印度语ZMM5250B.pdf
विवरण
DIO ZENER GLASS 20V 500MW LL-34
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order ZMM5250B on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the ZMM5250B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ZMM5250B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ZMM5250B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as ZMM5250B pin diagram, ZMM5250B datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 25 Ohms 25 Ohms 25 Ohms 25 Ohms 25 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) - - - - -
Operating Temperature 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
Supplier Device Package 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V