Mini-Circuits ZFSC-16-12+
भाग संख्या
ZFSC-16-12+
निर्माता
Mini-Circuits
श्रेणी:
RF 電力分配器/スプリッタ
पैकेज
डेटाशीत
ZFSC-16-12+.pdf
विवरण
PWR SPLTR CMBD / BNC / ROHS
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order ZFSC-16-12+ on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the ZFSC-16-12+ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ZFSC-16-12+?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ZFSC-16-12+.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Mini-Circuits Mini-Circuits Mini-Circuits Mini-Circuits Mini-Circuits
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
InsertionLoss 0.9dB 0.9dB 0.9dB 0.9dB 0.9dB
Frequency 100 kHz ~ 200 MHz 100 kHz ~ 200 MHz 100 kHz ~ 200 MHz 100 kHz ~ 200 MHz 100 kHz ~ 200 MHz
Size/Dimension 6.690 L x 1.600 W x 1.530 H (169.93mm x 40.64mm x 38.86mm) 6.690 L x 1.600 W x 1.530 H (169.93mm x 40.64mm x 38.86mm) 6.690 L x 1.600 W x 1.530 H (169.93mm x 40.64mm x 38.86mm) 6.690 L x 1.600 W x 1.530 H (169.93mm x 40.64mm x 38.86mm) 6.690 L x 1.600 W x 1.530 H (169.93mm x 40.64mm x 38.86mm)