Trigon Components YLTH48004-1PT
भाग संख्या
YLTH48004-1PT
निर्माता
Trigon Components
श्रेणी:
パルストランス
पैकेज
डेटाशीत
印度语YLTH48004-1PT.pdf
विवरण
PULSE TRANSFORMER LAN 2.5G/5G
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order YLTH48004-1PT on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the YLTH48004-1PT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of YLTH48004-1PT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of YLTH48004-1PT.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Trigon Components Trigon Components Trigon Components Trigon Components Trigon Components
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Inductance 200µH 200µH 200µH 200µH 200µH
ET(Volt-Time) - - - - -
TurnsRatio-Primary:Secondary 1CT:1CT 1CT:1CT 1CT:1CT 1CT:1CT 1CT:1CT
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm)
Height-Seated(Max) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm) 0.295 (7.50mm)