SunLED XLFBB20W
भाग संख्या
XLFBB20W
निर्माता
SunLED
श्रेणी:
LED 表示 - ディスクリート
पैकेज
Radial
डेटाशीत
印度语XLFBB20W.pdf
विवरण
LED BLUE CLEAR 5M OVAL T/H
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order XLFBB20W on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the XLFBB20W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLFBB20W?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of XLFBB20W.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as XLFBB20W pin diagram, XLFBB20W datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता SunLED SunLED SunLED SunLED SunLED
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Color Blue Blue Blue Blue Blue
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 2190mcd 2190mcd 2190mcd 2190mcd 2190mcd
LensSize 5.20mm x 3.80mm 5.20mm x 3.80mm 5.20mm x 3.80mm 5.20mm x 3.80mm 5.20mm x 3.80mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA