HenLv Power WRD48S12-80W
भाग संख्या
WRD48S12-80W
निर्माता
HenLv Power
श्रेणी:
DC DC コンバータ
पैकेज
13-DIP Module
डेटाशीत
WRD48S12-80W.pdf
विवरण
DC DC CONVERTER 80W
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order WRD48S12-80W on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the WRD48S12-80W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WRD48S12-80W?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WRD48S12-80W.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता HenLv Power HenLv Power HenLv Power HenLv Power HenLv Power
Package/Case 13-DIP Module 13-DIP Module 13-DIP Module 13-DIP Module 13-DIP Module
Packaging Case Case Case Case Case
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Input(Max) 72V 72V 72V 72V 72V
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 6.666A 6.666A 6.666A 6.666A 6.666A
Power(Watts) 80 W 80 W 80 W 80 W 80 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Efficiency 86% 86% 86% 86% 86%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 3.00 L x 3.00 W x 0.57 H (76.2mm x 76.2mm x 14.5mm) 3.00 L x 3.00 W x 0.57 H (76.2mm x 76.2mm x 14.5mm) 3.00 L x 3.00 W x 0.57 H (76.2mm x 76.2mm x 14.5mm) 3.00 L x 3.00 W x 0.57 H (76.2mm x 76.2mm x 14.5mm) 3.00 L x 3.00 W x 0.57 H (76.2mm x 76.2mm x 14.5mm)