VHT680M100.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VHT680M100.
| Capacitance | 680 µF | 680 µF | 680 µF | 680 µF | 680 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| Impedance | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) |
| Size/Dimension | 0.630 Dia (16.00mm) | 0.630 Dia (16.00mm) | 0.630 Dia (16.00mm) | 0.630 Dia (16.00mm) | 0.630 Dia (16.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 1.417 (36.00mm) | 1.417 (36.00mm) | 1.417 (36.00mm) | 1.417 (36.00mm) | 1.417 (36.00mm) |