Littelfuse Inc. V680LU100BPX2855
भाग संख्या
V680LU100BPX2855
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
TVS - バリスタ、MOV
पैकेज
डेटाशीत
V680LU100BPX2855.pdf
विवरण
VARISTOR 1.06KV 6.5KA DISC 20MM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order V680LU100BPX2855 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the V680LU100BPX2855 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of V680LU100BPX2855?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LU LU LU LU LU
ProductStatus Active Active Active Active Active
MaximumACVolts 680 V 680 V 680 V 680 V 680 V
MaximumDCVolts 875 V 875 V 875 V 875 V 875 V
VaristorVoltage(Min) 990 V 990 V 990 V 990 V 990 V
VaristorVoltage(Typ) 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV
VaristorVoltage(Max) 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV
Current-Surge 6.5 kA 6.5 kA 6.5 kA 6.5 kA 6.5 kA
Energy 260J 260J 260J 260J 260J
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
Capacitance@Frequency 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz