V420LT40BP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V420LT40BP.
| चित्र |
| Series | LT | LT | LT | LT | LT |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V |
| MaximumDCVolts | 560 V | 560 V | 560 V | 560 V | 560 V |
| VaristorVoltage(Min) | 610 V | 610 V | 610 V | 610 V | 610 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 665 V | 665 V | 665 V | 665 V | 665 V |
| VaristorVoltage(Max) | 720 V | 720 V | 720 V | 720 V | 720 V |
| Current-Surge | 6.5 kA | 6.5 kA | 6.5 kA | 6.5 kA | 6.5 kA |
| Energy | 160J | 160J | 160J | 160J | 160J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 600 pF @ 1 MHz | 600 pF @ 1 MHz | 600 pF @ 1 MHz | 600 pF @ 1 MHz | 600 pF @ 1 MHz |