V26MLA1210H.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V26MLA1210H.
| चित्र |
| Series | MLA | MLA | MLA | MLA | MLA |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MaximumACVolts | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| MaximumDCVolts | 26 V | 26 V | 26 V | 26 V | 26 V |
| VaristorVoltage(Min) | 29.5 V | 29.5 V | 29.5 V | 29.5 V | 29.5 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 34 V | 34 V | 34 V | 34 V | 34 V |
| VaristorVoltage(Max) | 38.5 V | 38.5 V | 38.5 V | 38.5 V | 38.5 V |
| Current-Surge | 300 A | 300 A | 300 A | 300 A | 300 A |
| Energy | 1.2J | 1.2J | 1.2J | 1.2J | 1.2J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1480 pF @ 1 MHz | 1480 pF @ 1 MHz | 1480 pF @ 1 MHz | 1480 pF @ 1 MHz | 1480 pF @ 1 MHz |