V250LT10CP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V250LT10CP.
| चित्र |
| Series | C-III | C-III | C-III | C-III | C-III |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| MaximumDCVolts | - | - | - | - | - |
| VaristorVoltage(Min) | 351 V | 351 V | 351 V | 351 V | 351 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 390 V | 390 V | 390 V | 390 V | 390 V |
| VaristorVoltage(Max) | 429 V | 429 V | 429 V | 429 V | 429 V |
| Current-Surge | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA |
| Energy | 65J | 65J | 65J | 65J | 65J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 220 pF @ 1 MHz | 220 pF @ 1 MHz | 220 pF @ 1 MHz | 220 pF @ 1 MHz | 220 pF @ 1 MHz |