V20X275E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V20X275E.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 275 V | 275 V | 275 V | 275 V | 275 V |
| MaximumDCVolts | 350 V | 350 V | 350 V | 350 V | 350 V |
| VaristorVoltage(Min) | 387 V | 387 V | 387 V | 387 V | 387 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 430 V | 430 V | 430 V | 430 V | 430 V |
| VaristorVoltage(Max) | 473 V | 473 V | 473 V | 473 V | 473 V |
| Current-Surge | 15 kA | 15 kA | 15 kA | 15 kA | 15 kA |
| Energy | 430J | 430J | 430J | 430J | 430J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1100 pF @ 1 kHz | 1100 pF @ 1 kHz | 1100 pF @ 1 kHz | 1100 pF @ 1 kHz | 1100 pF @ 1 kHz |