V14H14PL2T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V14H14PL2T.
| चित्र |
| Series | HMOV™ | HMOV™ | HMOV™ | HMOV™ | HMOV™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V |
| MaximumDCVolts | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V |
| VaristorVoltage(Min) | 19.8 V | 19.8 V | 19.8 V | 19.8 V | 19.8 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V |
| VaristorVoltage(Max) | 24.2 V | 24.2 V | 24.2 V | 24.2 V | 24.2 V |