Telonic Berkeley Inc TTR36-3EE2
भाग संख्या
TTR36-3EE2
निर्माता
Telonic Berkeley Inc
श्रेणी:
RF フィルター
पैकेज
डेटाशीत
印度语TTR36-3EE2.pdf
विवरण
TUNABLE BAND REJECT (NOTCH) FILT
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order TTR36-3EE2 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the TTR36-3EE2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TTR36-3EE2?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TTR36-3EE2.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as TTR36-3EE2 pin diagram, TTR36-3EE2 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series TTR TTR TTR TTR TTR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 36MHz Center 36MHz Center 36MHz Center 36MHz Center 36MHz Center
Bandwidth - - - - -
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple - - - - -
InsertionLoss 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm)