Taitien TTETTLJANF-25.000000
भाग संख्या
TTETTLJANF-25.000000
निर्माता
Taitien
श्रेणी:
発振器
पैकेज
4-SMD, No Lead Exposed Pad
डेटाशीत
印度语TTETTLJANF-25.000000.pdf
विवरण
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order TTETTLJANF-25.000000 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the TTETTLJANF-25.000000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TTETTLJANF-25.000000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Taitien Taitien Taitien Taitien Taitien
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series TT TT TT TT TT
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±4.6ppm ±4.6ppm ±4.6ppm ±4.6ppm ±4.6ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 6mA 6mA 6mA 6mA 6mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)