Taitien TSETTLJANF-26.000000
भाग संख्या
TSETTLJANF-26.000000
निर्माता
Taitien
श्रेणी:
発振器
पैकेज
10-SMD, No Lead
डेटाशीत
印度语TSETTLJANF-26.000000.pdf
विवरण
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ CMOS
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order TSETTLJANF-26.000000 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the TSETTLJANF-26.000000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TSETTLJANF-26.000000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Taitien Taitien Taitien Taitien Taitien
Package/Case 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series TS TS TS TS TS
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 26 MHz 26 MHz 26 MHz 26 MHz 26 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±4.6ppm ±4.6ppm ±4.6ppm ±4.6ppm ±4.6ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 6mA 6mA 6mA 6mA 6mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)