OptiFuse TMS-160MA
भाग संख्या
TMS-160MA
निर्माता
OptiFuse
श्रेणी:
ヒューズ
पैकेज
डेटाशीत
印度语TMS-160MA.pdf
विवरण
THRU HOLE FUSE, TIME DELAY 160MA
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order TMS-160MA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the TMS-160MA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TMS-160MA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TMS-160MA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as TMS-160MA pin diagram, TMS-160MA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र TMS-1.6A TMS-1A TMS-5A TMS-2A TMS-4A
निर्माता OptiFuse OptiFuse OptiFuse OptiFuse OptiFuse
Package/Case
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series TMS TMS TMS TMS TMS
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
CurrentRating(Amps) 160 mA 160 mA 160 mA 160 mA 160 mA
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC - - - - -
ResponseTime Slow Blow Slow Blow Slow Blow Slow Blow Slow Blow
MeltingI²t 50A 50A 50A 50A 50A