SWH15-5B-EW-ST.pdf
| चित्र |
| निर्माता | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SWH15-E (15W) | SWH15-E (15W) | SWH15-E (15W) | SWH15-E (15W) | SWH15-E (15W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | Europe | Europe | Europe | Europe | Europe |
| InputType | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Current-Output(Max) | 3A | 3A | 3A | 3A | 3A |
| Power(Watts) | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W |
| NoLoadPowerConsumption | 100mW | 100mW | 100mW | 100mW | 100mW |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 81.4% | 81.4% | 81.4% | 81.4% | 81.4% |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| CordLength | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) |
| InputConnector | KSC 8305 | KSC 8305 | KSC 8305 | KSC 8305 | KSC 8305 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 2.44 L x 1.56 W x 1.79 H (62.1mm x 39.7mm x 45.4mm) | 2.44 L x 1.56 W x 1.79 H (62.1mm x 39.7mm x 45.4mm) | 2.44 L x 1.56 W x 1.79 H (62.1mm x 39.7mm x 45.4mm) | 2.44 L x 1.56 W x 1.79 H (62.1mm x 39.7mm x 45.4mm) | 2.44 L x 1.56 W x 1.79 H (62.1mm x 39.7mm x 45.4mm) |