Nidec Copal Electronics ST4EG203
भाग संख्या
ST4EG203
निर्माता
Nidec Copal Electronics
श्रेणी:
トリマー ポテンショメータ
पैकेज
डेटाशीत
印度语ST4EG203.pdf
विवरण
TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order ST4EG203 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the ST4EG203 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ST4EG203?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ST4EG203.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as ST4EG203 pin diagram, ST4EG203 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ST4 ST4 ST4 ST4 ST4
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms
Power(Watts) 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C