KOA Speer Electronics, Inc. SR732HTTER100F
भाग संख्या
SR732HTTER100F
निर्माता
KOA Speer Electronics, Inc.
श्रेणी:
チップ抵抗器 - 表面実装
पैकेज
2010 (5025 Metric)
डेटाशीत
印度语SR732HTTER100F.pdf
विवरण
CURRENT SENSE RESISTOR
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SR732HTTER100F on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SR732HTTER100F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SR732HTTER100F?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series SR73 SR73 SR73 SR73 SR73
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 100 mOhms 100 mOhms 100 mOhms 100 mOhms 100 mOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm)