SMM6-12-V-MUB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMM6-12-V-MUB.
| चित्र |
| निर्माता | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SMM6 (6W) | SMM6 (6W) | SMM6 (6W) | SMM6 (6W) | SMM6 (6W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current-Output(Max) | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA |
| Power(Watts) | 6 W | 6 W | 6 W | 6 W | 6 W |
| NoLoadPowerConsumption | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | USB Micro | USB Micro | USB Micro | USB Micro | USB Micro |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 2.24 L x 1.54 W x 1.34 H (57.0mm x 39.0mm x 34.0mm) | 2.24 L x 1.54 W x 1.34 H (57.0mm x 39.0mm x 34.0mm) | 2.24 L x 1.54 W x 1.34 H (57.0mm x 39.0mm x 34.0mm) | 2.24 L x 1.54 W x 1.34 H (57.0mm x 39.0mm x 34.0mm) | 2.24 L x 1.54 W x 1.34 H (57.0mm x 39.0mm x 34.0mm) |