SMF10A-E3-08.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF10A-E3-08.
| चित्र |
| Package/Case | DO-219AB | DO-219AB | DO-219AB | DO-219AB | DO-219AB |
| Series | eSMP® | eSMP® | eSMP® | eSMP® | eSMP® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 11.1V | 11.1V | 11.1V | 11.1V | 11.1V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 17V | 17V | 17V | 17V | 17V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 11.8A | 11.8A | 11.8A | 11.8A | 11.8A |
| Power-PeakPulse | 200W | 200W | 200W | 200W | 200W |
| PowerLineProtection | No | No | No | No | No |
| Capacitance@Frequency | 562pF @ 1MHz | 562pF @ 1MHz | 562pF @ 1MHz | 562pF @ 1MHz | 562pF @ 1MHz |