Littelfuse Inc. SMDJ180A
भाग संख्या
SMDJ180A
निर्माता
Littelfuse Inc.
डेटाशीत
印度语SMDJ180A.pdf
विवरण
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AB
Product details
1. How to order SMDJ180A on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SMDJ180A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMDJ180A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMDJ180A.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMDJ180A pin diagram, SMDJ180A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 180V 180V 180V 180V 180V
Voltage-Breakdown(Min) 198V 198V 198V 198V 198V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 292V 292V 292V 292V 292V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 10.3A 10.3A 10.3A 10.3A 10.3A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)