Meritek SMDJ14CA
भाग संख्या
SMDJ14CA
निर्माता
Meritek
डेटाशीत
印度语SMDJ14CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 14VWM 23.2VC
Product details
1. How to order SMDJ14CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SMDJ14CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMDJ14CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMDJ14CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMDJ14CA pin diagram, SMDJ14CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Meritek Meritek Meritek Meritek Meritek
Package/Case DO-214AB (SMC) DO-214AB (SMC) DO-214AB (SMC) DO-214AB (SMC) DO-214AB (SMC)
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 14V 14V 14V 14V 14V
Voltage-Breakdown(Min) 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 129.31A 129.31A 129.31A 129.31A 129.31A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)
PowerLineProtection - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C