Littelfuse Inc. SMDJ110CA
भाग संख्या
SMDJ110CA
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AB, SMC
डेटाशीत
印度语SMDJ110CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SMDJ110CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SMDJ110CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMDJ110CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMDJ110CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMDJ110CA pin diagram, SMDJ110CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Series SMDJ SMDJ SMDJ SMDJ SMDJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 110V 110V 110V 110V 110V
Voltage-Breakdown(Min) 122V 122V 122V 122V 122V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 177V 177V 177V 177V 177V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)