Littelfuse Inc. SMCJ250C
भाग संख्या
SMCJ250C
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AB, SMC
डेटाशीत
印度语SMCJ250C.pdf
विवरण
TVS DIODE 250VWM 425.25VC DO214
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order SMCJ250C on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the SMCJ250C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMCJ250C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMCJ250C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMCJ250C pin diagram, SMCJ250C datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SMCJ SMCJ SMCJ SMCJ SMCJ
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-Breakdown(Min) 264.6V 264.6V 264.6V 264.6V 264.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 425.25V 425.25V 425.25V 425.25V 425.25V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 3.7A 3.7A 3.7A 3.7A 3.7A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)