SMBJ48CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ48CA.
| चित्र |
| निर्माता | MDD | MDD | MDD | MDD | MDD |
| Package/Case | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB |
| Series | SMB | SMB | SMB | SMB | SMB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V | 53.3V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 77.4V | 77.4V | 77.4V | 77.4V | 77.4V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 7.8A | 7.8A | 7.8A | 7.8A | 7.8A |
| Power-PeakPulse | 600W | 600W | 600W | 600W | 600W |